Знищення кліщів у Житомирі, клопи боротьба, знищення клопів Житомир

Постільні клопи є найпоширенішим видом серед своїх побратимів. Малі розміри комах компенсуються їх надзвичайною плодючістю і здатністю до повсюдного поширення у вашому домі. Дуже важко вивести клопів самостійно, так як звичка ховатися у шви на виробі допомагає їм уникнути сумної долі і продовжити збільшення армії шкідників.

Постільний клоп дуже гнучкий, тому реагуючи на його укус ударом по комасі – ви його, швидше за все, не вб'єте. Якщо є клопи будинку, то це небезпечно в першу чергу переносяться ними інфекціями – віспи, гепатиту В, туберкульозу, черевного тифу, сибірки. Колонії постільних клопів можуть проникати у вашу квартиру з вулиці або від сусідів по вентиляційних отворах і щілин будинку.

Знищення клопів – актуальна, але розв'язувана проблема

Не думайте, що вони з'являються від бруду – це не так. Їм байдужі умови їх проживання з даної позиції. Постільні клопи невибагливі і можуть оселитися де завгодно, лише б там була їжа. Їжею постільних клопів є виключно кров і для постійного доступу до неї, клопи селяться, розмножуються і залишають свої продукти життєдіяльності в постільній білизні, одязі, в диванах, побутової техніки – ближче до годувальнику.

Клопи, боротьба з якими дуже важка, дуже витривалі, тому вивести їх так важко. Якщо ви замовили послуги з дезінсекції клопів у нас, то підготуйтеся заздалегідь до приїзду фахівця: утилізуйте заражені речі, цінність яких незначна, а для решти предметів побуту ми підберемо оптимальний метод очищення. Нашими методами в боротьбі з клопами є обробка речей паром 50 °C (який знищує як самих клопів, так і кладки яєць самок), а також застосування інсектицидів з микрокапсулами отрут. Другий спосіб є більш ефективним за рахунок концентрованості отрути і більш тривалого її впливу на паразитів.

 

Послуги знищення клопів і кліщів у Житомирській області:

Андрушівка, Баранівка, Бердичів, Брусилів, Хорошів, Дзержинськ, Ємільчине, Коростень, Коростишів, Лугини, Любар, Малин, Новоград-Волинський, Овруч, Олевськ, Попільня, Радомишль, Ружин, Червоноармійськ, Черняхів, Чуднів